O nas

Rozpoczęliśmy swą działalność jako Eco Ciepło prawie 30 lat temu – 14 lipca 1992 roku.

Naszym fundamentem było 12 lat doświadczenia właściciela firmy, Stefana Bul
w zakresie świadczenia usług z dziedziny instalacji wodno-kanalizacyjnych,
centralnego ogrzewania i gazowych. W ciągu ponad dekady działalności, jego usługi stały się synonimem rzetelności i profesjonalizmu.
Oprócz doświadczenia stawialiśmy też na rzetelne traktowanie klientów oraz swojej pracy. Takie podejście wymogło na nas ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i zaznajamianie się z najnowszymi i najnowocześniejszymi rozwiązaniami, które później mogliśmy wdrażać u inwestorów.
Tak dołożyliśmy kolejny filar do wartości naszej firmy – proekologiczność i dbałość o planetę.

 
 

Odbiorcy

Głównymi odbiorcami oferowanych przez nas towarów są instalatorzy, firmy remontowo-budowlane oraz handlowe.

Dla każdej z tych grup posiadamy odrębną, dostosowaną do potrzeb i warunków ofertę sprzedaży.
Zawsze staramy się obsłużyć klienta z należnym mu szacunkiem, dotrzymując terminów dostaw i usług.
W czasach, gdy cena towaru nie jest jedynym argumentem przy jego wyborze, dla klienta coraz bardziej liczy się fachowe doradztwo, punktualność dostaw, możliwość instalacji zakupionego towaru oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Mając na uwadze kompleksowość oferty, firma Eco Ciepło zatrudnia szereg ekip instalatorów, umożliwiając klientowi indywidualnemu jednoczesny montaż zakupionego towaru.

Od lat stawiamy też na fachowe doradztwo. We współpracy z producentami urządzeń i systemów organizujemy szkolenia dla instalatorów, które mają stale podnosić ich kwalifikacje oraz zapoznawać z najnowszymi technologiami i urządzeniami wprowadzanymi na rynek polski.

 
 

Vaillant

Od początku istnienia firma Eco Ciepło współpracuje z czołowym producentem kotłów gazowych – firmą VAILLANT. Ta długoletnia kooperacja sprawiła, że zostaliśmy liderem w sprzedaży i montażu urządzeń tej firmy na rynku opolskim.

Prowadzimy jedyny w Opolu serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń firmy VAILLANT.

Oddziały

Dynamiczny rozwój firmy zaowocował otwarciem kolejnych oddziałów (w Strzelcach Opolskich, Kluczborku i Prudniku oraz na ul.Wspólnej w Opolu).
Dzięki temu możemy jeszcze sprawniej obsługiwać instalatorów i odbiorców indywidualnych z tego terenu.


Sprawdź nasze oddziały

Rozwój

Ciągły rozwój firmy oraz świetne opinie i zadowolenie klientów świadczą o sprawności działania oraz o zaufaniu, jakim obdarzają nas inwestorzy i partnerzy handlowi.
Bezpłatny transport, dogodne warunki i formy płatności, ciekawe promocje, premie, spotkania szkoleniowe i integracyjne dla stałych klientów,
umacniają pozycję lidera na rynku, oraz sprawiają, że współpraca z ECO-CIEPŁO staje się jeszcze bardziej efektywna.