Inne usługi

Projekt

– bez względu na to, które rozwiązanie finalnie wybierzesz, czy w jakiej dziedzinie pomocy potrzebujesz, zaczniemy wspólnie od odpowiedniego przygotowania. Po dokładnym zwymiarowaniu pomieszczeń, poznaniu Twoich potrzeb i stylu życia, dobierzemy najlepsze metody, które następnie zwizualizujemy na indywidualnie przygotowanym projekcie. Nasi projektanci zadbają o Twój komfort oraz o to, byś mógł go zobaczyć na projekcie jeszcze przed realizacją!

Dostawa

– bez względu na to, co zamawiasz my to dostarczymy! Nie musisz martwić się problemem transportu – posiadamy odpowiednie pojazdy, które bezpiecznie dowiozą niezbędne do instalacji materiały i urządzenia.

Montaż

– bez względu na to, co zamawiasz zamontujemy to w wybranym przez Ciebie miejscu! Szybko, sprawnie, bezpiecznie i, co najważniejsze, z zachowaniem najwyższych standardów pracy.

Zgłoszenie serwisu

– bez względu na to, co zamawiasz nasz kontakt nie kończy się tuż po zrealizowanej usłudze. Dbamy o to, by nasi klienci byli zadowoleni przez cały czas użytkowania i korzystania z zamontowanych przez nas systemów i urządzeń. Dlatego Eco-Ciepło oferuje serwis posprzedażowy, gwarancyjny oraz pogwarancyjny instalacji grzewczych, wodno-kanalizacyjnych, gazowych i wentylacyjnych, który zagwarantuje Ci pewność pracy zastosowanych rozwiązań. Posiadamy również własny serwis kotłów Vaillant, dlatego możliwie jak najszybciej jesteśmy w stanie zareagować na ewentualne awarie.